Kelt

Jak to, že se mi někdy nepodaří vložit otázku? Taky se vám to stává?

Nevedu si statistiku, ale když vkládám otázku, nemusí se mi to podařit. Někdy musím potvrdit, že znám pravidla a že s nimi souhlasím, pak mne to teprve pustí dále. Nevím, zda to záleží na konkrétních slovech, náhodném výběru, nebo vyšší moci. No a často se mi stane, že nemohu odeslat otázku, protože v poli pro otázku je upozornění v angličtině, něco ve smyslu, zvolte lepší otázku. Stává se to i vám, nebo je to jen můj problém? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak to se mi nikdy nestalo. Akorát se někdy objeví poznámka ZDÁ SE ŽE JSTE PŘÍLIŠ STRUČNÍ nebo tak nějak, ale pustí mě to dál.

Další odpovědi
paul1

Mám podobnou zkušenost jako „Kepler“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Prostě já...

Též se mi někdy objeví „zdá se že jste příliž struční“ ale nic takového jako popisuješ se mi nestalo