Jak to, že nejde přes internet poslat krátkou sms GE 88701 na číslo 9001179?

Vždyť to může být jedno jakou cestou se to odesílá.
Doplňuji:
A nestačilo by teda, kdybych tu sms z webu posílal 79krát?

Odpovědi
jmhad

to je jednoduché.Za SMS přes internet platíš zpravidla korunu,ale tady po tobě chtějí korun 79. U těhle čísel to poslední dvojčíslí říká cenu,kterou za SMS zaplatíš
Doplňuji:
Příklad SMS na číslo 909 00 40 je za 4 pětky.909 15 39 za 39 korun.U telefonů je to ale čtvrtá a pátá číslice. Např 906 700 001 je to 70 kaček za minutu.Klasické „zavolej mi“ na číslo 909 80 00 00 je za 80 korun za minutu.

Fyzik

Nevím, jak to mají ostatní operátoři, ale Tmobile to má tak, že lze posílat SMS do 60 znaků zdarma a anonymně (to potom samozřejmě nejde odeslat tato Premium SMS, protože není, kdo by provozovatelům služby těch 79 Kč zaplatil). Když se přihlásíš pod údaji uživatele, můžeš posílat SMS z tvého čísla !dle platného tarifu!, jen do sítě T-mobile to je zdarma. Tedy takhle by to mělo jít, ale za peníze