Franta_Intoš

Jak to, že nefunguje Česká televize?

Dobrý den, dneska nějak nefungovala Čt tak jsem zkontroloval anténu přeladit jsem kanály a čt zmizela úplně. Všechny ostatní programy fungují, televize podporuje dbv-tvorbu. Ještě dneska ve 3 fungovala. Nevím co mám dělat. Pomůžete mi?
Díky

Odpovědi
paul1

U nás občas televize blbne, ale dnes zrovna ne. Máme káblovou televizi, občas se stává, že analogový signál je lepší jako digitální. Nezjistili jsme, čím to je.

Drap

U nás funguje bez problémů

elkon

Nevidím žádný problém, ani výpadky.

Ametyst

ČT dlouhodobě nefunguje ve zpravodajství, protože neinformuje,ale ideově “vychovává”. Místo informací komentáře se subjektivním stanoviskem.