Jak to že na některych rod.domech visi rampouchy až metrove a na jinych ne.Čim to je?

Ted jsem byl vyvenčit pejska a vrta mi to hlavou,že by unikem tepla?Nebo že by ta voda zustala v okapove rouře a tam zmrzla? Ja tam rampouchy nemam.

Nejlepší odpověď
anonym

Některé objekty nemají dobře udělanou tepelnou izolaci střechy nebo chybí úplně, tak se sníh nataví a jak stéká tak zmrzne.

Další odpovědi
anonym

Objekty se dělí na rampouchomilné a obráceně.
Jsou i takové,kterým je to jedno.

Bude to záležet na lokálních dispozicích.
Tlak,teplota,ros­ný bod.