dust8

Jak to, že na některých hmoždinkách je uvedené písemné/číselné označení na ideální průměr vrtáku a na některých to není?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… protože to bejvá taky na obalu …

Další odpovědi
dubraro

Normální řemeslník má šupleru (posuvné měřítko, caliper) a změří si to.

Dochy

Protože někteří výrobci to tam dávají a jiní ne.
Obecně Němci jsou hnidopiši, ti by snad i předepsali který list z role patří na kterou půlku… 😉 tam bych čekal, že bude kompletní návod na každé hmoždince.

Naše hmoždinky bývali na výlisku asi po 10 kusech a info bylo na středovém štítku.

Jiné se prodávají v krabičkách, kdy je info na krabičce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.