Avatar uživatele
david22

Jak to, že mohu udělovat nominace, když ještě nejsem stříbrný?

Doplňuji:
ocko> je pravda, že nominací se uzamkne otázka, ale nevšiml jsem si, že by se tím udělilo 5 bodů

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4376 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Davide, pokud jsem pochopila funkci „nominace“ správně, tak je to tlačítko, které má smysl pro tazatele. Pokud se rozhodne uzavřít otázku a klikne na tuto volbu, tak automaticky přidává pět bodů nejlépe ohodnocené odpovědi.
Sice můžeš přidávat nominace pod cizí otázky, ale žádný dopad jsem nikde nezjistila.
Nominaci jako takovou má povolenu každý tázající se člen serveru. Toto není výsadou zlatých a stříbrných.
Podotýkám, že jsem v podmínkách užívání nic písemného k tomuto tématu nenašla a že jsem ke svým závěrům došla na základě vlastního ověřování, jak tady co funguje.
Takže budu ráda, když někdo ještě napíše vlastní zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Mám pocit, že to nefunguje tak, jak by mělo. Když jako zlatá uzavřu svou otázku body naskočí.
Nominovala jsem jednu odpověď u dotazu (zřejmě bronzového uživatele), ten uzavřel odpověď, ale počet bodů se za navrhovanou nominaci nezvýšil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Takto to popisuje nápověda:
Užitečná odpověď – zlatí a stříbrní uživatelé mají navíc možnost nominovat odpověď jako užitečnou. Odpověď s nejvíce nominacemi se vyhodnotí jako užitečná ve chvíli uzamknutí otázky a autor je odměněn pěti body. Administrátor může označit užitečnou okamžitě. Užitečné odpovědi by měly splňovat kritéria pro kvalitní příspěvek jako je správnost a úplnost informací.

Já teda výnam moc nevidím, protože většina otázek se ani neuzamyká, ale možná tomu přjdu na chuť později.

K tvojí otázce, když já kliknu na nominaci nic se nestane protože jsem teprve bronzový, takže bude možná někde chyba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Davide, klidně mi nějakou nominaci uděl, mně vůbec nevadí, že nejsi stříbrný, já to skousnu. 🙂

před 4376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

😁

před 4374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek