zjentek

Jak to, že mně nejde žádným ze známých způsobů přepnout jazyk ve widlích 10 Pro?

Ani levý Alt + Shift, ani jinak. Ani ikona na panelu, nic. Prostě furt jen čeština. Heh? Díky. (;

.............­.............­.......

Alesh: No já tak právě nemám NIC. Už jsem zkusil všechny známé možnosti a ENG jako by ani nebyla. A to mám brand new widle, bo předchozí mně před pár dny „odešly“ dopryč i s hardwarem. (;

Nejlepší odpověď
elkon

Aby šel jazyk přepínat, musí bejt hlavně nainstalovanej a aktivovanej.

Další odpovědi
Alesh

Když klikneš na to „CES“ vedle hodin normálně levým tlačítkem, tak vidíš co? Já tam mám „CES“, „ENG“, „Jazykové preference“ a právě přes ty reference můžeš jazyk nebo klávesnici přidat.

jinak standardní přepínač jazyků ve win10 je win + mezerník.

Jako, že ti zmizela ta ikonka?
A toto nepomůže: https://answer­s.microsoft.com/cs-cz/windows/fo­rum/all/zmize­la-mi-ikona-%C4%8Desk%C3%A1-anglick%C3%A1/6e­ef99f7-a3ea-4328-875f-6600425f5e53 ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

Znám jen vidle se zuby, s vidle desítky možná na brambory, ale widle navíc ještě s ohnivým jazykem jsem viděl snad jen na obrázku s čertem. Tak to se podívejme, co to tu máme mezi sebou za chásku…?

zjentek

Elkone a věděl bys také jak na to? Ty se rád necháš pobídnout k odpovědi, viď?

elkon

Co třeba tohle https://365ti­pu.cz/2018/11/­25/jak-zmenit-jazyk-windows-10/

Pepa25

Nastavení → Čas a jazyk → Jazyk → Preferované jazyky → Přidat jazyk