Galax

Jak to že mi nic nebylo?

Dobrý den, vstříkl jsem si 0,2 ml tvrdého alkoholu nitrožilně (vodka 40%) a nic mi nebylo jak je to možné? očekával bych opilost
Doplňuji:
Promiňte ale já to nedělám z nějaké blbosti že se chci opít nebo tak, ale jako vědecký výzkum a samozřejmě nejsem tak hloupý a alkohol jsem rozmístil na několik míst na etapy… ( po 10 min…)

Nejlepší odpověď
Lenjička

Možná, že na blbce to nepůsobí!! Ty idi***, víš co ti taková koncentrace alkoholu na jednom místě (míště vpichu) mohla udělat????
Buď rád, že ti nic nebylo!!!

Další odpovědi
SajmonModer

Buď jenom rád, mohlo to dopadnout i mnohem hůř, než jen opilost. Už nikdy nic takového nezkoušej!

Terryle

<nadsázka> Zkus to znova </konec nadsázky>, třeba si vysloužíš Darwinovu cenu…

tom004

Lenjička byla velice slušná.

sejtanka

A když tvrdím,že někteří chlapi jsou trubci,nikdo mi to nevěří!

tuCZek

jedině „blbost“ meze neklade

Rocker

Jen blbni!

simsalabim

Ty buď RÁD, že ti nic nebylo!

hanulka11

Možná by to chtělo vypláchnout mozek …co říkáš?
Doplňuji:
to jsi jak pokusná krysa

anonym

Vedecky vyzkum ???????? Tak to mame vsechny vedce alkoholiky ???? To snad nemyslite vazne , ze je to vedecky vyzkum. ! -iv-

anonym

0,2 ml je hodně málo na tvoje tělo, tvůj krevní oběh ho zlikvidoval ještě dřív než se ti mohl dostat do mozku,a navíc pokud si statný chlap s váhou nad 60kg tak je to pro tebe jako jaden jedinej panák,nezapomínej na prokrvené svaly,žíly, orgány,máš dost krve v těle aby se tam 0,2 ztratilo

Já...

Aby tě tu všichni jen neodsuzovali:

četl nebo viděl jsi drama spisovatele Roberta Louise Stevensona „Dr. Jekyll a pan Hyde“ (anglicky Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde)??? DOPORUČUJI! TO BY TĚ URČITĚ ZAUJALO!

Galax

Dočkám se konečně racionální odpovědi?

Terryle

to se obávám, že ne – s tímhle byste se měl obrátit spíš na nějakého doktora, biochemika a podobně… tenhle druh odborníků se tu moc nevyskytuje, co vím.

Galax

myslím spíše že mě zajímalo co to udělá s lidským tělem…

Terryle

no, ať je motivace jakákoli, smrdí to průšvihem… některý věci by se radši zkoušet neměly :)