Kelt

Jak to, že mi jedna myš funguje, a druhá ne?

Připojil jsem k počítači myš, obě mají stejné hodnoty proudu i napětí 5 V 100 mA. Obě jsou optické, jedna při zapojení svítí, druhá pouze problikne. Kontrolka na myši se rozsvítí asi na desetinu sekundy, druhá myš svítí pořád. Předtím obě fungovaly? Kde je problém? Děkuji.

Nejlepší odpověď
cochee

Vyzkoušej jiné USB porty a pak jiný PC. Pokud se to bude chovat stejně, je prostě dotyčná myš vadná a můžeš ji vyřadit. Po problému nepátrej, myši jsou levné a vynaložená práce a čas na opravu se nevyplatí.

Další odpovědi
mosoj

Myš chcípla.