Kepler

Jak to, že když začnu hrát Tetris, ihned chytnu šťukavku?

A nejen to, vzpomenu si taky na poslední dovolenou v termálních lázních na Slovensku. Já se pak nemůžu správně trefit do kláves.

Odpovědi
aliendrone

Kdybych jen věděl, co je to „šťukavka“. :(
Něco jako škytavka ale s „ťukáním“ (třeba hlavou o zeď)? ;) :)
To by mne napadlo jako první, jenže všichni zde dobře víme, JAK VELKÝ jsi erotochlívák! Tudíž to spíš vypadá, že se ti tam nedopatřením přifařilo jedno písměnko navíc – na druhé pozici. Obzvláště ve spojitostni s tím zahraničním wellnessem to dává smysl – každý, kdo v lázních byl asi ví o čem mluvím. ;) :)

No, v takovém případě je důležité se hlavně trefit někam JINAM, klávesy nech plavat. ;) :)

Další hypotéza je, že Tetris je RUSKÁ hra (Made by CCCP, no fakt!), ale víš, já se v tom raději nechci moc probírat. Mysli na Rokia a jeho klidné spaní + navíc – ještě není 23:00! ;) :)

Kelt

Tak tomu se říká kotva. Z řeči NLP. Něco prožiješ a přitom něco děláš a když začneš dělat danou věc znovu, nebo slyšíš nějakou hudbu, děláš nějaký pohyb, tak se ti navodí daná situace. Zřejmě si byl při hraní Tetrisu v termálních lázních a něco emotivního jsi tam prožil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

alien: Šťukání je specifický moravský projev škytání, který ovládá celé tělo, než se konečně nadechne a pronese nějakou moudrost. A zakončí to prosbou na své kamarády: dajte mi kožené rikavice a položte mně ruky na zem. Já už dondu sám.