Avatar uživatele
Kepler

Jak to, že když začnu hrát Tetris, ihned chytnu šťukavku?

A nejen to, vzpomenu si taky na poslední dovolenou v termálních lázních na Slovensku. Já se pak nemůžu správně trefit do kláves.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1203 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Kdybych jen věděl, co je to „šťukavka“. :(
Něco jako škytavka ale s „ťukáním“ (třeba hlavou o zeď)? ;) :)
To by mne napadlo jako první, jenže všichni zde dobře víme, JAK VELKÝ jsi erotochlívák! Tudíž to spíš vypadá, že se ti tam nedopatřením přifařilo jedno písměnko navíc – na druhé pozici. Obzvláště ve spojitostni s tím zahraničním wellnessem to dává smysl – každý, kdo v lázních byl asi ví o čem mluvím. ;) :)

No, v takovém případě je důležité se hlavně trefit někam JINAM, klávesy nech plavat. ;) :)

Další hypotéza je, že Tetris je RUSKÁ hra (Made by CCCP, no fakt!), ale víš, já se v tom raději nechci moc probírat. Mysli na Rokia a jeho klidné spaní + navíc – ještě není 23:00! ;) :)

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Tak tomu se říká kotva. Z řeči NLP. Něco prožiješ a přitom něco děláš a když začneš dělat danou věc znovu, nebo slyšíš nějakou hudbu, děláš nějaký pohyb, tak se ti navodí daná situace. Zřejmě si byl při hraní Tetrisu v termálních lázních a něco emotivního jsi tam prožil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

alien: Šťukání je specifický moravský projev škytání, který ovládá celé tělo, než se konečně nadechne a pronese nějakou moudrost. A zakončí to prosbou na své kamarády: dajte mi kožené rikavice a položte mně ruky na zem. Já už dondu sám.

před 1203 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek