DusanOrlik

Jak to že když,říkají tvůrci hry např.www.Farme­rama.cz že žádné cheaty neexistují do této hry,tak proč jsou na youtube?

Říkají že neexistují a přitom tam jsou Hackeři a ukazují postup.Vypadá to jednoduše,jenže je to hodně náročné.Tak kde je pravda-EXISTUJÍ CHEATY?
Doplňuji:
Např. na této stránce si stáhnete program na krejcary: http://farmera­macheat.blogspot­.com/

Odpovědi
anonym

asi by bylo dobré uvést odkaz na to udajne youtube video …

kazdopadne je pravdepodobne ze v momente kdy se objevi navod na youtube autori hry chybu opravi aby cheat uz nebylo mozne pouzit. Nebo jsou ta videa na youtube pouze navodem jak nejlepe prijit k penezum podle pravidel hry a nema to s cheatem nic spolecneho.