František199

Jak to, že když feťáci přestanou brát delší dobu pervitin, tak po nějaké době rychle přiberou na váze?

Jak to, že když feťáci na déle přestanou brát pervitin, tak po nějaký době rychle přiberou na váze?

Co je tvar na déle?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě je to podobné, jako když kuřák přestane kouřit, nebo když někdo přestane držet drastickou dietu.

Stejný dotaz – Pervitin a hubnutí

Odpověď

„Dobrý den, to, že po vysazení pervitinu přibíráte "i z vody“ je celkem přirozené. Váš organismus je v době, kdy pervitin berete, neúměrně přetěžován a vyčerpáván, a tak nějak si to „zapamatuje“ a za normálních okolností si pak veškerou dodanou energii „ukládá“ na dobu, kdy se mu opět nebude potřebné energie dostávat. (Je to trochu podobné, jako při držení drastických redukčních diet).

Takže to, že po vysazení pervitinu a v rámci následné abstinence se poněkud „spravíte“, bych nevnímala jako něco, co je legitimní důvod pervitin užívat v budoucnu. I když pár kilo v abstinenci přiberete, váš metabolismus by se měl po čase vrátit do normálu" atd.

http://www.dro­govaporadna.cz/do­tazy/18264/per­vitin-a-hubnuti.html

Další odpovědi
Kepler

Vrátí se jim normální chuť k jídlu. Většinou se tak stane po odvykací léčbě a abstinence v trvání minimálně několika měsíců.