Syd

Jak to, že Ivana a Iveta Bartošovy nevypadaly stejně, i když byly jednovaječný dvojčata?

Jsou si podobný spíš jenom jako sestry, a jednovaječný dvojčata by měly vypadat stejně.

Nejlepší odpověď
anonym

  1. i mezi jednovaječnými dvojčaty mohou existovat fyzické rozdíly, s věkem se rozdíly (obvykle) zvětšují (v silné závislosti na životním stylu)
  2. Iveta podstoupila plastické operace

Další odpovědi
mosoj

Potrestat a zavřít.

Syd

Až v 45 podstoupila plastiku břicha, ale ne obličeje a rozdílně vypadaly už ve 30. To neni malej rozdíl ve stáří danej rozdílným životním stylem.