Džanička

Jak to, že digitální signál tak blbne, chceme se dívat na film, ale vůbec to nejde, jsou tam jen čtverečky..

Už jsme z toho na nervy, analog byl lepší..

Nejlepší odpověď
mosoj

A jakou očekáváš odpověď, na takto popsaný problém. Signál neblbne je slabý. Proč je slabý ví jenom jasnovidec.
Každá další odpověď je jenom hádání z křišťákové koule.

Další odpovědi
tom004

No,u analogu jsme zase nadávali na duchařinu.Nenapsala jsi otázku.Vlastně jenom konstatuješ,že to blbne,a jste z toho na nervy.Nikdo nevíme jestli je signál,ze společné antény,sateli­tu,kabelovky,O2 pevná,ap.Jestli je to často,jaký vliv má počasí,kolik TV přijímačů je připojeno na jedné přípojce,a jak,a další popis závady.Jinak je to opravdu tak,jak píše Mosoj.

beer

Zatímco u analogu vadil slabý signál, u digitálního příjmu vadí jak slabý, tak i příliš silný.
Pokud ti signál dodává nějaká společnost, kontaktuj ji, dají do pořádku. V případě příjmu přes STA provede totéž vlastník domu.

Drap

Tak si jen tak povídejte, někdy je to lepší než film

Deli

Dzanicko,
mame to same, uz zvazujeme poridit satelit, je to o nervy…