zjentek

jak to, že chrápání psovi nevadí?

přijde mi to divné ..ta moje fenka kolikrát reaguje na zvuky, o kterejch já nemám ani tušení a nadělá kolem toho takovýho vrčení, že to vypadá, jakoby ten jorkšírek se chystal roztrhat ducha a na druhou stranu, když někdy v noci má drahá (né ta fenka) srdcervoucím způsobem chrápe, tak fanynka (ten pejsek)úplně chladnokrevně spí vedle mě a nehne ani brvou, jakoby se tady ty neúnosný decibely jenom zdály ..jak je to možný?

Nejlepší odpověď
gecco

Pes není manželka, aby brblala na chrápání někoho jiného…
😉
Chrápání registruje, ale je spokojená, protože ví, že to ke správné noci ´patří´…
😉

Další odpovědi
anonym

Je asi na to zvyklá,jiné zvuky by jí asi vzbudily.

redy

Já teda nevím jestli chrápu, ale můj dogáč ten teda řeže,jindy zase koukám jestli vůbec dejchá, není ho vůbec slyšet.
A stěma zvukama máš pravdu někdy je randál, a on nic, a jindy nic neslyším, a dogáč poštěkává vrčí chodí semtam.Je to tím že on slyší co my ne, a ty zvuky mu sou nepříjemný asi – si myslím 🙂

repetelka

Vždycky usne první ten kdo chrápe. Ostatní se musí přizpůsobit nebo nespat.

Alice100

Protože pejsi jsou tak iteligentí že si rozdělují zvuk na ten co znají, ví co to je a berou to jako když slyší vzduch. To druhé více vnímají více, je to pro ně neznámé