BANAN93

Jak to zde funguje s těmi body top10 něco vyhrává nebo o co jde ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zřejmě to ukazuje kvalitu toho rádce.

Další odpovědi
anonym

Ne, tam se zobrazují „magoři“, kteří jsou za posledních 30 dnů nejaktivnější. A můžu to takhle klidně napsat bez urážky kohokoliv, protože mezi ně většinou patřím. Taky jsem ten aktivní magor. O nic jiného nejde a žádná výhoda z toho nevyplývá. Spíš jde o „varování“, že ze zábavy se může stát zlozvyk nebo závislost.

bolak

Kdo se udrží tři týdny na první příčce dostane ocko za ženu!

quentos

Zlatí a stříbrní si mohou napsat o tričko :{)> jestli to ještě nebylo zrušeno. Top 10 se ovšem týká nejaktivnějších lidí za posledních 30 dní.

Sůwa

Pozor na to! Kvalitu rádce to skutečně neukazuje, jen jeho aktivitu a počet příznivců, kteří hodnotí bez ohledu na správnost. Nezbývá, než si počkat až trochu poznáš kdo je kdo, ale s vážnějšími dotazy opatrně. Jinak jsou body stejně k ničemu, jen ti umožňují hodnotit a mazat.