Avatar uživatele
Adri ..

Jak to vyřešit? Maturitu dodělávám v září, co přijímačky?

Zdravím, bohužel se mi nezdařila 1 ústní zkouška z maturity, a tak si ji dodělávám v září. Nyní mě však čekají přijímačky na technickou univerzitu v liberci, kde mám také odevzdat kopii maturitního vysvědčení, ale nikde nemohu najít, jak to vyřešit, když si jdu dodělat maturitu v září. Nevíte někdo, jak to mají? Chci se zkusit zeptat tady, než tam budu volat.

Zajímavá 0 před 2874 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Kontaktuj studijní oddělení dané školy. Na některých školách stačí po domluvě dodat maturitní vysvědčení dodatečně, na jiných školách budeš mít smůlu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Některým školám stačí předložit vysvědčení později..
Tam, kde si mohou „vybírat“ studenty nebo bez přijímacího řízení je třeba předložit vysvědčení (ověřenou kopii) nejpozději u přijímacích zkoušek.
Škola mívá informace na svých stránkách.
Někde to musíš tedy zkusit až za rok (typuji architekturu, ekonomii, zdravotnická studia aj.). „Technika“ si asi ráda počká, bývá nižší zájem o studium a tedy nedostatek studentů – strojařina..

Technická univerzita v Liberci:
„Podmínky a přijetí ke studiu a způsob ověřování jejich splnění stanovuje fakulta. Podrobnější informace o přijímacím řízení jsou uvedeny u jednotlivých fakult a jsou zveřejněny na úředních deskách a www stránkách fakult.“

Zeprej se na studijním oddělení vybraných fakult.
Kontakty:
http://www.tul­.cz/uchazeci-o-studium/kontakty-na-studijni-oddeleni

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Řeknou ti to právě na té škole. Některé škole stačí výsledky maturity dodatečně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek