akvidzerp

Jak to vypadá v japonsku?

Myslim po tom zemětřesení a tsunami.Už jsem dlouho o tom neslyšel.Zajímalo by mně kolik byl konečný počet obětí a jak se vzpamatovali z toho?např. ta elektrárna

Nejlepší odpověď
zzzzz

Japonsko je ekonomicky velice silný stát, a proto se z toho vzpamatovává podstatně rychleji, než by to třeba zvládli evropské státy. Ten počet obětí asi určit nepůjde. Poslední odhady byly v desítkách tisíc, ale spousta lidí byla ozářená, takže oběti i rok po katastrofě dál narůstají.
Každopádně je divné, že média o tom už vůbec neinformují.

Další odpovědi
briketka10

Tsunami a následky
v odkazech
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&pq=japon­sko+dnes&cp=27&gs_id=7c&­xhr=t&q=japon­sk%C3%A9+tsuna­mi+a+n%C3%A1sled­ky&pf=p&sclien­t=psy-ab&oq=japonsk%C3%A9+tsu­nami+a+n%C3%A1­sledky&aq=f&a­qi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&gs_l=&pb­x=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_qf­.,cf.osb&fp=1978eb8­33d43e942&biw=1067&bih=5­35

ale opravdu v nich nic nového není..

Skeptik

Pravidelně o tom informuje vědecký magazín osel.cz. Ze včerejška je nejnovější článek.

http://osel.cz/in­dex.php?clanek=6163