Dudis

Jak to vypadá s Řeckem?

Dobrý večer,

teď jsme s přítelkyni dostali šílený nápad, že bychom mohli ještě teď jet na dovolenou. Před pěti lety jsem byl v Řecku a přítelkyni jsem to navrhl, ale ta s tím nesouhlasila, protože je údajně ta krize. Nevíte náhodou někdo, jak to teda je doopravdy? Zatím jsem našel samé pozitivní reakce na dovolenou v řecku i v tomto roce. Jen občas někdo zažil stávku, ale jako turisté to moc poznat nejde.

Jinak zkušenosti s cestovkou greece-tours.cz má někdo osobní zkušenost? Na internetu se o ní píše celkem pozitivně.

Díky všem za odpovědi, dobrou noc :)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

já v řecku byl teď v červenci a pohodka. konkrétně katerini a soluň. o stávce tam nikdo nic nevěděl a všichni byli spokojení…

Další odpovědi
hanulka11

Jezdím každý rok i letos jsem byla – ceny byly ještě v restauracích nižší než loni- je fakt, že turistů mírně ubylo , jen benzín podražil,/Od 1.800 –2E/ ale to u nás taky . Ale my jsme krizi nezaznamenali.Vše funguje v pohodě platí se Eurem a ne, že ne jak se mnohde píše, že Euro nechtějí – to je nesmysl. Na ostrovech žijí lidé hlavně z turist. ruchu a dřou od nevidím do nevidím – musí si na sebe vydělat. Vybrala bych nyní spíš jih- Rhodos, Kréta , Kyklady tam bude teplo zaručené.Tak se tam mějte prima .
Pokud bys navštívil Atény – tak tam bys zaznamenal nepokoje .
S tou cestovkou jsem byla loni a vše bylo OK.

SylvaM

Ano, je to dobrá cestovka, už jsme s ní byli na Krétě http://www.greece-tours.cz/ster­ling/recko/kre­ta/malia/ a bylo to fajn, letos chceme do Nei Pori, ale nevíme, jaké tam teď v září bude počasí ?