Michal Kole

Jak to vypadá na pracovních veletrzích ? Tam chodíte kolem stánků a dávají Vám pracovní smlouvy bez běžných obstrukcí?

tedy žádné pohovory, stačí se usmát na hostesku a hned Vám dá k podpisu pracovní smlouvu ?

A zaměstnavatelé se tam předhánění kdo dá vyšší plat a lepší služební mobil a notebook, auto jako na vietnamském tržišti, kdy jeden nabízí nižší cenu než druhý.

Zrovna jeden pracovní veterh probíhá v Brně JOBFAIR MSV 2012 – http://www.job­fairmsv.cz/

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, v tak jásavých barvách to nevidím. S prací to není žádná sláva a na jeden solidní „flek“ čeká celá smečka hladových vlků, aby ten slušný post urvala pro sebe.
No a ty usměvavé hostesky… Jen aby to nebyly takové ty typické protivné úřednické báby, se kterými se snad nedokáže domluvit ani klika od dveří (a pokud ano, tak ta ze strany, ze které za sebou budete zavírat dveře).
Jojo, ale krásně se to sní, viď?

Další odpovědi
led

Ak človek hľadá, možno aj nájde.
Neváhajte a choďte sa pozrieť.
Ako píše ocko, naozaj to nebude až také ako vidíte vo filmoch – kvety, vítajúce hostesky, usmievaví manažeri. Pozorujem to u nás, keď je taká burza práce – davy prácechtivých ľudí, niektorí odchádzajú spokojní (podarilo sa), ale väčšina len s množstvom papierov a vidinou na ďalšie čakanie.