vivatisCZ

Jak to vyndat z oka?

Zdravím, do oka mi spadl kousek malé větívky. Hrozně se bojím :( když zavřu oko cejtím jak píchá? Myslíte, že se to vyplaví a nebo co mám dělat? Má někdo zkušenosti? Děkuji všem moc.

Nejlepší odpověď
Drap

Oko vypláchnout, nejlépe nějakým přípravkem k tomu určeným /např. Optal/ Přípravky jsou volně prodejné v každé lékarně. Mělo by se to vyplavit a do druhého dne zklidnit, pokud neni poškozené oko. Jinak je nutné navštívit lékaře.

Další odpovědi
anonym

Chápu, že špatně vidíš – tak si přečti odpovědi na stejnou otázku ze včerejška…!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nneco-mi-spadlo-do-oka

Quimby

Vlažnou vodou by to mohlo jít vypláchnout.

gagaga

triska se vyndava jehlou :p

  • iv-

bolak

já měl taky jednou něco v oku, zkoušeli jsme to vyndat, vyviklat, nešlo to, až se nám to nakonec podařilo vytáhnout a ukázalo se že je to panenka..

tak sme to radši vrátili

gagaga

hadrova ?? :-o

bolak

ne, antonín

gagaga

:)

annas

🙂