Jak to vidíte v případě pana Kramného dnes, je vinen?

Kauza vrcholí, myslíte si v tuhle chvíli, že je vinen?
ten člověk musí být hodně odolný, nebo nevinný, když ho to ještě nepoložilo.

Nejlepší odpověď
gecco

Vůbec to neřeším – nemám relevantní informace…
😉

Další odpovědi
redy

Když někdo je schopnej zabít, je nejspíš odolnej.
Ale jestli zabil nebo ne, si netroufám odhadnout.

Klaproth

Naštěstí nejsem soudce, takže to nijak vidět nemusím.

led

Mediálne informácie nemusia byť vierohodné, ale napriek tomu ovplyvňujú myslenie svojich adresátov. Toto je aj prípad Kramný. Len si pozrime aké protichodné informácie médiá zverejnili https://www.go­ogle.cz/search?q=pr%C3%AD­pad+Kramn%C3%BD
Radšej nechajme pracovať vyšetrovacie orgány a súdy bez nášho ovplyvňovania.

Agneta

Nemohu posoudit, nejsem si jistá:D

Kura

Nevinen. Nejsou jasné a nezvratné důkazy. Nemůžete odsoudit člověka kvůli tomu, že jedna paní povídala. Na odsouzení za vraždu, musí být proboha nezvratné důkazy ! Nebo už je spravedlnost tak slepá ?

anonym

V I N E N.

arachis

Podle toho, co povídají media, bych řekla, že vinen je. Jestli byly zabity proudem a ležely, tak jak jinak by k tomu přišly. Někdo mi říkal (já to v TV neslyšela), že chtěl zabít pouze manželku a nevšimnul si,ž e se pod přikrývkou drží s dcerou za ruku. Za mě vinen.