Zvědavý

Jak to v současnosti vypadá se zavedením povinné maturity z matematiky?

Nemyslím ted pro gymnázia a lycea ale pro běžné střední školy. Vím, že se to ted hodně řeší ale zajímalo by mě od kdy to pravděpodobně bude povinné. Díky

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… dokud o tom budou rozhodovat ti, kteří si myslí, že pro život je důležitější znát tvorbu Lumírovců víc než si spočítat úrok u půjčky, tak zavedena nebude nikdy …

Rokio

Mc Merkurion: Úrok z půjčky spočítat umím. Potřebuji to ke své výdělečné činnosti v podobě půjčování peněz. Už jsem poskytl několik úvěru a vždycky jsem dostal peníze zpět. Mimochodem jsem také OSVČ a miner. Inspiroval jsi mě k tomu ty. Ty jsi mě podpořil k tomu, abych pracoval.