Avatar uživatele
12kolemjdouc

Jak upravit dopis, aby působil jako formální, nikoliv jako dopis od šílence?

jljjkhhhjjhjh­hjhjhjhjhjh

Zajímavá 0 před 1579 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Ufff… to opravdu vypadá jak od šílence… Nejprve lituješ, žes něco napsal (a je tam hned několik šílených formulací) a pak ji osočuješ, že má komplex, a dokonce ji urážíš dost nevybíravými slovy. Pak své neúspěchy házíš na školu a dokonce na rodiče a spolužáky, které rovněž dost hrubě urážíš. V této TEBOU nastolené atmosféře chceš, aby někdo něco o tobě uznal. Uvědom si, že utratit sice můžeš chtít peníze, které máš, ale když je od Tebe vzhledem ke tvému chování nikdo nevezme, je úplně fuk, kolik jich máš. Nakonec se stavíš do pozice poloboha a nakonec jsi celý tento svůj dopis shrnul do dvou stručných vět. Opravdu si myslíš, že s takovýmhle tvým chování se s tebou někdo bude bavit? NEBUDE!!! Ono by ti neuškodilo více pokory.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, především bych ho napsal česky, víš, v češtině se používá interpunkce (už Hus vymyslel nabodeníčka), nejni to sms, aby třeba šetřit znaky, takže to shrnu >>> nevypadá to jak dopis od šílence, ale jak od hlupáka, já bych jej ani nečetl, abych se zamejšlel nad obsahem … no, a když ho dočtu, tak je opravdu jak od šílence …



… opravou otázky jsi dokázal, že jsi opravdu šílenec !!!

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
12kolemjdouc

Skromne to urcite neni. to vsak nevyvraci tyto vyroky. Sva tvrzeni jsem podporil argumenty. Ze svuj neuspech hazim na ostatni? LMAO. Spatne jsi to pochopil. Nikdy jsem o dobre znamky neusiloval protoze vlastne ani nepotreboval.

před 1580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Argumenty? Jakými? Já tam nevidím ani jeden. Jen osočování ostatních, házení svý neschopnosti na ostatní, sebechvála… Pokora a skromnost (ani jedno není sebezapření, ale jistě by i kapka sebezapření neuškodila) nikde. Chtěl jsi názor, tak ho máš. Nemusíš nic dalšího k tomu psát, obrázek o sobě jsi vykreslil dostatečně. Pokud jsi názor nechtěl, neměl ses ptát.

před 1580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
12kolemjdouc

A to co povazujes za neuspech, ja vnimam jako nsignifikantni.

před 1578 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
12kolemjdouc

LMAO. Spatny vliv prostredi a spatne vedeni jsou argument. To nevidis? S navodem do zivota nikdo neprisel. Kvuli tomu tu jsou rodice a uciele. Do 7. tridy jsme neprobrali privlastky shodne a neshodne . Byli jsme hodne pozadu. Ja sve poinnosti tehdy plnil. Do skoly jsem chodil, ale byli jsme pozadu. To ma byt jako moje neschopnost? LOL! Mel by ses zkritizovat predtim nez neco napises. Ukoncuju tuto diskuzi ptz by to takto pokracovalo dokola. Matka znameho v tehotenstvi uzivala drogy a melo to nasledek na jeho zivot. Kdo za to muze? To dite a jeho neschopnost? :D Jdi ty. :D Nebo ho prihlasi do spatne skoly a necha ho bavit se s spatnymi lidmi. Ci je to vina? Rodicu. S navodem do zivota nikdo neprisel. Uz si te nebudu cist, akorat bys me nasral.

před 1578 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek