Jak to udělat, aby váha ukazovala víc, než kolik doopravdy vážím?

Dobrý den,
Potřebovala bych, abych u vážení byla na váze tak o 4.5 kila vyšší váha, než jakou doopravdy mám. Vodou dopít dokážu maximálně 3 litry, i po nich mi není moc dobře, víc se přepíjet tedy nechci. Napadla mě nějaká závaží, která se budou dát schovat např. v podprsence a tak, ale nevím, co by to muselo být (a kde to sehnat), aby mi to tak ty 4 kila přidalo.
Děkuji za všechny rady, postřehy a nápady.

Edit: Ano, je mi 18 let a mám diagnostikovanou mentální anorexii. Bojuji s tím, snažím se přibrat, ale bohužel to nejde tak rychle a jsem aktuálně pod váhovou hranicí, u které mi bylo řečeno, že když se pod ní dostanu, půjdu na další hospitalizaci, což nechci, chci to zvládnout doma a nezameškávat opět školu a další věci.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud někdo chce při vážení vážit více, než skutečně váží, zřejmě se jedná o anorexii. Pokud Ti mohu poradit ( ne aby váha ukazovala více), máš jistě problém a ten je třeba řešit. Co nejrychleji navštiv lékaře, ten Ti poradí. Nenič si život a zdraví. Je Ti 15 let, celý život máš před sebou a chceš ho jistě prožít ve zdraví, radosti a pohodě. :-))
---
Po Tvém doplnění také doplňuji: Mentální anorexie je psychické onemocnění a je nutné jej bezodkladně léčit (pokud se to nedaří doma)i za cenu hospitalizace. Nejdůležitější je život, zdraví. Co kdyby jsi přišla o menstruaci a nemohla mít nikdy děti? :-((

Další odpovědi:

Zlatý

Chloe, už tato otázka dokazuje, že to sama doma nezvládnete,
podle odborníků i podle mne je hospitalizace na místě.

Nebudu Vám radit, jak podvádět a kdybyste nad svým počínáním
zamyslela a (nejen zde) si přečetla pravidla, věděla byste, že Vám
tu s podváděním a ničením zdraví nepomůže (neporadí) nikdo.

Zlatý

Překalibrovat váhu...

\samozřejmě to chce odborníka. To bezesporu. Ale nemělo by to být obráceně? Aby Ti váha ukazovala naopak míň, abys více přibírala?

Zlatý

Kolik máš ještě času? No... chtělo by to teď pár dnů nějaký těžký jídla.

Stříbrný

Můžeš se pokusit otěhotnět, výsledek časem zaručen. Ale jak píší jiní, nemá smysl dopouštět se podvodu, lékaři i okolí to s tebou myslí dobře, tvá snaha něco změnit je chvályhodná, ale věřím, že s odbornou podporou to půjde mnohem líp.

Bronzový

No, .... jak sama píšeš, nejde to tak rychle.
Důležité je, jestli máš váhu vyšší a o kolik než při předchozím vážení.
To je argumet.
Podvádění nemá smysl. Přijde se na to tak jako tak a ublíží to hlavně tobě.
Jestli ti jde váha nahoru, i když pomalu, poukazuj na to.
A nemysli si, i vypití více vody lze poznat.

Zlatý

Olověná závaží

Zlatý

je to zcela chybný přístup který indikuje že hospitalizace je rozumné opatření. Naopak přístupem kdy bys raději poctivě dodržovala doporučený jídelníček a snažila se zlepšit svůj stav bys hospitalizaci snadno zabránila, tudy vede cesta ... nepodváděj a dodržuj poctivě doporučení lékařů, jinak jim prostě nedáváš jinou možnost než aby toho dodržování postupu léčby dosáhli jinak.

Diskuze k otázce

Zlatý

Dochy

Rokio: Tohle pak zkus vysvětlit těm co na následky podvýživy zemřeli, nebo co mají trvalé zdravotní následky...

Zlatý

marci1

Ve své předchozí otázce udáváš, že je Ti 15 let. :-)

Zlatý

marci1

Beru zpět. Omlouvám se. :-)

Zlatý

briketka10

marci1

Ano, ale její první otázka bylo vložena před asi 800 dny :)

Zlatý

marci1

Tak to se omlouvám, přehlédla jsem se. Díky za upozornění. :-)

Zlatý

Dochy

Jo, ale to bylo před 3 lety ;-)

Zlatý

briketka10

Jojo Dochy je to tak :-DD

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2618
Zlatý annas 1788
Zlatý marci1 1745
Zlatý mosoj 1709
Zlatý Kepler 1501
Zlatý hanulka11 1028
Zlatý gecco 846
Zlatý quentos 840
Zlatý briketka10 820
Zlatý zjentek 797

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.