iceT

Jak to udělat?

Jak zkopírovat hudbu z cd a uložit do pc,aby se zkopírovaným materiálem bylo možno dále pracovat?Jde především o to,vybrat si z cd jen něco a uložit k dalšímu použití.Díky.
Doplňuji:
Bezvadné,funguje to!!!!Tisíceré díky!!!!

Nejlepší odpověď
Terryle

Já k zálohování muziky používám Accord CD Ripper (http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/mp3_a_au­dio/mp3_a_audi­o_nastroje/ac­cord-cd-ripper-free/) – jednoduchej prográmek, co vám vytvoří mp3, případně i jinej soubor. Je to sice konvertovaný a tudíž nižší kvality než CD, ale pokud se vybere rozumnej bitrate (dejme tomu od 128 nahoru, ale čím víc, tím líp), necvičený ucho nepozná rozdíl. Šlo by to sice uložit i v bezztrátovým formátu, ale to pak má jedna písnička řádově desítky MB, což fakt nejde. Kvalitní mp3 je rozumnej kompromis, myslím.
Písničky se uloží jako jednotlivý soubory a pak se s něma dá dál pracovat…
Doplňuji:
To mám radost, že to šlo tak hladce. Super! :o)