Lgee

Jak to udělat?

Chtěl sem se zeptat jak to tedy udělat když si hledam praci, chci si co nejvic zvysit sanci na to abych nějakou práci našel, ale když začnu psát do všech prací i ty co necgci dělat (jako třeba úklid) tak pak mi nekdo napise ze mě pozve na pohovor, a pritom treba za par dni by se ozvali z prace kterou bych treba rad delal protoze neni tak hrozna..

PS: jsem vyučení prodavač a mam střední odborné vzdělani, ale nevim jestli psat i na profese kde je potřeba jen základka nebo praktická škola a je tudiž i nižší mzda protože když mě nevezmou na toho prodavače tak aby mě vzali aspoň tam, ale zas když napíšu do většiny těch profesi pozvou mě na pohovor, a přitom u té další profese kde mam praxi by mě vzali, pracovat musim nic jineho už nezbývá.

Odpovědi
Drap

Nejdříve si musíš srovnat v hlavě, co vlastně chceš a co umíš. Jestli chceš pracovat, nebo ne. Co je to za nesmysl? Co nejvíce si snížit šanci abych práci našel? Pokud chceš snížit šanci co nejvíce žádnou práci nehledej. Pokud chceš přesto pracovat a nic neumíš, musíš vzít i práci která neni zrovna populární. Vždy je nejlepší hledat práci ve své profesi. Pokud tedy nějakou máš.

nyjono

Protože jsou 3 měsíce zkušební doby, můžeš někam nasoupit a hledat lepší práci.
A neboj se, takový nával dobrých pracovních pozic zase není.
Prostě obvolej a obešli ty nabídky, co tě zaujaly.