bolak

Jak to uděláme, když známý chytá na počítači O2 Sport, a já bych chtěl aby mi ten přenos nějak nasdílel po internetu?

V neděli se hraje zápas Jablonec – Liberec, který vysílá O2. Jak to uděláme, když známý chytá na počítači O2 Sport, a já bych chtěl aby mi ten přenos nějak nasdílel po internetu, abych to mohl vidět taky?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Přes Twitch, tam nahodí obrazovku jako prohlížeč a začne vysílat :)

Přes program třeba OBS. Registruje se na twitch a zadá do OBS svůj kod.

Návod http://fastman­cz.blog.zive.cz/2013/10/­streamovani-pres-obs/

Další odpovědi
štamgast

Použij program TeamViewer.

jebatadmina

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

Zbynas: a ono to vygeneruje nějakej odkaz, nebo jak to bude? v tom návodu jsem se nikde nedočetl, jak já získám přístup k tomu streamu, který on vytvoří. Díky.

briketka10

" a voala, koláče " 😁

bolak

:) včera jsem se zrovna díval do svého profilu, jinač už bych asi nevěděl co to znamená..

Zbynas

bolak: ano, odkaz bude twitch.tv/tvujnick

pak to vygeneruje kod, ktery zadáš do OBS.

bolak

ok, dik