Katie

Jak to udělám aby mi šli hry?

Mám notebook Toshiba Satellite s Windows 8 ale nejdou mi na něm spustit žádné on-line hry co s tím ???? děkuji :DDD

Odpovědi
Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč?
Nainstalujte si pro Váš prohlížeč poslední verzi Adobe Flash Player – http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/other­versions/
Před stažením odmítněte instalaci Google Chrome/toolbaru či McAfee Sec. Scan Plus!!

Též si nainstalujte aktuaální verzy Javu – skočte na www.java.com, tam klikněte na červené tlačítko Free Java Download a tam pak na červené tlačítko Agree and Start Download.
Při instalaci odmítněte Free ASK Toolbar!!

Pokud nic z toho nepomůže, požádám Vás o výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na www.leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště (Uloz.to, Edisk.cz, apod.) a odkaz mi pošlete vnitřní poštou.
Podíváme se, kde by mohl být problém.

Nerevarin

Jako myslíš hry ve web prohlížeči? Zkusit si stáhnout nejnovější verzi tvého prohlížeče, nebo zkus aktualizovat třeba Java doplňky, to s tím myslim taky může souviset.

Zbynas

Pravděpodobně bude stačit nainstalovat nejnovější Adobe Flash Player.