Avatar uživatele
quentos

Jak to ty žáby mají se spaním?

Kdesi jsem četl, že spí ve „ztuhlé“ poloze vsedě, avšak jedna z uživatelek tu o sobě napsala „spím na břiše jako žába“. Tak jak to tedy je, tušíte někdo?
Doplňuji:
Miroslave, souhlas, a 9řemesel, Vy běžte někam. Člověk aby se bál na něco zeptat!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, salsa verde před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
9 řemesel

Zase otázka nad kterou jdou na jiné mrákoty.I na mne.Tyhle otázky-neotázky by měl admin mazat automaticky.Ale přesto:Žába spí jak uvedeno,ta druhá „žába“ je jen tak rozpláclá.Nehy­bernuje ale jen odpočívá.I když spí.Ale jen dočasně s ohledem na dobu spánku (zimního) u herpetů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Absolutně nechápu proč jdou na 9řemesel mrákoty. Tazatel se normálně a slušně ptá na věc, která ho zajímá a od někoho požaduje odpověď. Od toho tu odpovědi jsou nebo se snad pletu?
Mě to také zajímá a tak si počkám na správnou odpověď.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Jednou jsem na podzim vyryla žábu zazimovanou, vypadalo to, že v té hlíně byla jako v sedě, takže asi je to tak jak píšeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Akce žába – znamená, že v momentě, kdy váš/vaše partner/ka opustí letiště i kdyby to bylo jen na krátkou chvilku (WC apod.), vy se roztáhnete po celém letišti, ukořistíte všechny deky, peřiny, polštáře, pole position hadr. Když se váš protějšek vrátí, má smůlu a nějakým způsobem si musí zabrané území vydobýt zpět, pokud to ovšem nevzdá. Pokud takto zvládnete zabrat letiště i ve ztuhlé poloze vsedě, máte evidentně končetiny jako záchodový pavouk a v tom případě platí obě varianty významu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

našel jsem zajímavou odpověď zde:

http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2009­1023090708AAtoS­Qb

zajímavé je, že od respondenta nepadla ANI ZMÍNKA o tom, že by otázka byla nějakým způsobem vadná. To jsou ti zdejší lidi tak paranoidní?

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek