quentos

Jak to ty žáby mají se spaním?

Kdesi jsem četl, že spí ve „ztuhlé“ poloze vsedě, avšak jedna z uživatelek tu o sobě napsala „spím na břiše jako žába“. Tak jak to tedy je, tušíte někdo?
Doplňuji:
Miroslave, souhlas, a 9řemesel, Vy běžte někam. Člověk aby se bál na něco zeptat!

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Zase otázka nad kterou jdou na jiné mrákoty.I na mne.Tyhle otázky-neotázky by měl admin mazat automaticky.Ale přesto:Žába spí jak uvedeno,ta druhá „žába“ je jen tak rozpláclá.Nehy­bernuje ale jen odpočívá.I když spí.Ale jen dočasně s ohledem na dobu spánku (zimního) u herpetů.

Další odpovědi
Miroslavst

Absolutně nechápu proč jdou na 9řemesel mrákoty. Tazatel se normálně a slušně ptá na věc, která ho zajímá a od někoho požaduje odpověď. Od toho tu odpovědi jsou nebo se snad pletu?
Mě to také zajímá a tak si počkám na správnou odpověď.

ReHu

Jednou jsem na podzim vyryla žábu zazimovanou, vypadalo to, že v té hlíně byla jako v sedě, takže asi je to tak jak píšeš.

ladyhawke

Akce žába – znamená, že v momentě, kdy váš/vaše partner/ka opustí letiště i kdyby to bylo jen na krátkou chvilku (WC apod.), vy se roztáhnete po celém letišti, ukořistíte všechny deky, peřiny, polštáře, pole position hadr. Když se váš protějšek vrátí, má smůlu a nějakým způsobem si musí zabrané území vydobýt zpět, pokud to ovšem nevzdá. Pokud takto zvládnete zabrat letiště i ve ztuhlé poloze vsedě, máte evidentně končetiny jako záchodový pavouk a v tom případě platí obě varianty významu.

quentos

našel jsem zajímavou odpověď zde:

http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2009­1023090708AAtoS­Qb

zajímavé je, že od respondenta nepadla ANI ZMÍNKA o tom, že by otázka byla nějakým způsobem vadná. To jsou ti zdejší lidi tak paranoidní?