bolak

Jak to ty animátoři dělaj, že ty jejich kreslený postavičky vypadají pořád stejně?

Já když nakreslím dvakrát stejnýho člověka, tak vypadá pokaždý úplně jinak.

Odpovědi
Jsemtady

Driv na to byly pruhledne sablony atp. Dnes se ro jiz dela na pocitaci to rozpohybovani, ten proste vse dopocita.

Klára K.

a k odpovědi Jsemtady také doplňuji, že ti anmátoři mají ty postavičky už dokonale v ruce, umí moc dobře kreslit, a každou tu postavičku mnohokráte předtím nakreslí.