Jak to tu bude vypadat mezi 18:00 až 20:00 hodinou?

Hraje se hokej Česko – Slovensko.

Nejlepší odpověď
www

Podívej se sem a uvidíš, je to přece jednoduché! 😉
P.S: toto není chat a podobné otázky by zde vůbec neměly být, navíc alespoň ve správné kategorii

Další odpovědi
anonym

Tady? – pusto-prázdno, oči všech budou ´přilepené´ na TV obrazovku…
;-D
Ani hokejový barbar (tedy třeba já) si ´nedovolí´ absentovat…
😉

zzzzz

No jak, budeme řvát GOOOOOOOOOOOO­OOOOOOOOL 🙂 už se těším, snad to vyhrají, zatím se jim nedařilo ☹

mosoj

Pro nás bude pořád středoevropský čas a státní dluh bude narůstat a narůstat.
A na kluzišti si budou a budou hrát stále to svoje.

Damiana

Hh. 😁 Tak honění puku si to klíďo odpustím…:-) Jsem v Německu, večer má koncert Stromae.:-)

marci1

Budeme čučet a držet palce ! Hra „bráchy“ s „bráchou“ je vždy dost obtížná. 🙂

anonym

www, tak ji smázni, mě to nevadí.

arygnoc

však on to niekto zruší, nebojte.

predstavte s, že:
prvý bude rušiť otázky o športe (nezaujíma ho tá téma)
druhý bude rušiť otázky o hudbe (nezaujíma ho tá téma)
tretí bude rušiť otázky o fyzike (nezaujíma ho tá téma)
štvrtý bude rušiť otázky o literatúre (nezaujíma ho tá téma)

a čo tu ostane?