jirka F

Jak to dělají ti, kdo sedí tajně po hospodách, že je nenachytá policie?

Jak to ti, co sedí tajně po hospodách, dělají, že je nenachytá policie?

Nejlepší odpověď
autacek

Jsou z vládních kruhů, či prsty mají vysoko.

Další odpovědi
Drap

Těch hospod zase tolik nebude. Daleko více je neregistrovaných hospod porůznu v garážích, dílnách a podobně. O těch se policie dozví pouze na udání.

Mc Merkurion

… vysoká škola konspirace … nouze donutila Dalibora hosti, štamgasty jiným … žízeň prostě můžeš jen uchlastat, jinak se jí nezbavíš …

Ametyst

Jak to, že ty hospody mají otevřeno?

Kepler

Mají zavřeno jen naoko tak, aby to z ulice nebylo vidět. Třeba chlastají někde v zadní místnosti. Věřím tomu, že to policie zjistí, jen když jim dá někdo echo. Oni se v terénu moc nepředřou, policajta na ulici jsem neviděl celou věčnost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.