zjentek

Jak to ten Zdeněk Troška dělá, že se tak podobá Janu Werichovi?

Humor, vizáž, intelektuální sklony, tendence vymýšlet nová motta… že by nějaká reinkarnace?

Nejlepší odpověď
ivzez

Troška podobný Werichovi?
Vzhledem ne.
A intelektuálně už vůbec!

Další odpovědi
autacek

Nemám pocit, že by se mu podobal.

quentos

To si děláš kozy?

Kepler

Ono se to málo ví, ale Troška je Werichův levoboček. Mistr Werich byl totiž bohém a když byl v roce 1952 na návštěvě ve Strakonicích, tak mu tam zase troška ujela noha. Na matrice ho po dohodě s matkou nechal zapsat právě pod jménem Troška. Geny zapřít nelze!

anonym

podobný ?? ani vzdáleně ne … humor Wericha byl inteligentní, promyšlený, zatímco troška je autor laciného prvoplánového škváru a nic vtipného ani chytrého jsem z jeho úst nikdy neslyšel. Podobnost nevidím absolutně žádnou.

zjentek

Keplere ;? ;)