Jak to ten lékař dělal, že měl 6,2 úvazků a byl na 6 místech zároveň ?

http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/regiony/pra­ha/clanek.phtml?id=72­3476

Už jsem četl o lidech co mají 2 zaměstnání a neví co dřív a zanedbávají rodinu.

Nejlepší odpověď
anonym

Z článku v odkazu je patrné, že podobných případů je více a jedná se evidentně o podvod na pojišťovně, nemocnici i pacientech.

Další odpovědi
Drap

To zvládnou pouze ti vyvolení draví podnikatelé. /Nebo jsem spíše měl

Děda Louda

Lékařská věda dělá úžasné pokroky. Tomu ale nějaký pacoš nemůže rozumět.