Proč je tu v ČR tolik Slováků, když na naši zem nadávají?

Dost často slyším od bývalých bratrů Slováků, že je tady v ČR vše na pi.u
Pak tedy nevím, proč jich tady tolik je.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Logiku to má, některým chlapům se v pi-i líbí.

Další odpovědi
gecco

Může být, že na Slovensku je to podle týchž v pr*eli…
😉

Šidlo

pindanie, nie hokej je slovenský národný šport

hned po pindaní farizejstvo…nadávať na niečo a potom to používať, v prípade konfrontácie: ,,to osud, marťania a reklama ma donútili to používať"

čím lepší človek/vec, tým horšie pindy naň padnú

potom asi nasleduje ten hokej

marci1

A myslíš, že Češi žijící na Slovensku tam nenadávají? Nemáš pocit, že se nadává všude a na všechno? 🙂

sesednizkola

Slovenky mi nevadi, jsou vetsinou roztomile a umi cesky narozdil od chlapu ze Slovenska, na Slovaky chlapi bohuzel po jistych zkusenostech koukam stejne jako na Ukrajince, ale nevadi mi. Jko nepovysuji se na ne, ale za nejaky vykvet je take nepovazuji. Velmi mi ale vadi lide pisici slovensky do ceskych diskuzi (nic proti nim, spis mi vadi ta slovenstina, protoze ji spatne rozumim, bolej ne z ni oci a je ji tu proste moc, a nejen tu) Strasne spatne se mi to cte, tak uz to ani nectu.

Kura

Protože jsou to pokrytci.
Jen pokrytec může využívat něco a zároveň na to nadávat.

redy

Škoda že nemám palece 😁
Oba jste to napsali úúúúúplně přesně 🙂

gecco

😉