Avatar uživatele
jirka F

Jak to teda nakonec bude se zimou?

Teď ke mně přilítl táta s bombastickou informací, že má být dlouhá a tuhá zima od října až do května a že se k nám natahuje polární vír. Co si o tom mám myslet? A co si o tom myslíte vy, mají pravdu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Disraeli před 948 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Čemu se divíte? Takhle přece vypadá globální oteplení.

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Nevím, jak bombastické to je (mně to příjde spíš naopak), ale je to dost možné… už i v sprnu bylo chladněji vlivem Golfského proudu.
Zima by byla tak či tak – otázkou je jaká (se sněhem nebo bez atd). Obecně je většina roku chladná. Teplé jsou pouze letní měsíce a květen a září, jak kdy. Ale obvykle se už tak cca od října, kolikrát až do toho května topí.
Zima má tři měsíce, ale reálná zima trvá dýl, jak půl roku.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

To my nevíme, kolik si tvůj otec úspěšnou věšteckou činností vydělává a tedy jak moc je v tom dobrý …
EDIT: reaguju na doplnění v diskusi: pokud to říkali v TV, tak to musí být samozřejmě pravda 😉

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Je příliš brzy spekulovat o tom, jaká bude zima. Jen horko těžko dokážeme předpovědět, jak bude za týden. Osobně se domnívám, že když bylo léto vcelku normální, bude taková i zima. Jediné, co vím s jistotou je, že v noci bude tma a ráno vyjde slunce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Spekulace, jak vidíme, čím více techniky, tím méně spolehlivá předpověď počasí. Co jakž takž funguje, je meteoradar pár hodin dopředu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Podle cibule nebude zima krutá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Na tak dlouhou dobu je velmi obtížné počasí předpovědět.

Učitelka fyzicka nám na základce řekle, že předpověď počasí je relativně přesná pouze na dva dny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Už jsem tu zprávu našel. Myslím, že je vypovídající anketa pod článkem: 81 % lidí si myslí, že „na takové předpovědi je ještě brzy“

Avatar uživatele
jirka F

Na TV Nova.

Avatar uživatele
jirka F

Pepa25: Slyšel to ve zprávách na nově.

Avatar uživatele
quentos

Na které nově? Těch jsou ve vesmíru miliardy.

Nový příspěvek