irij

jak to teda funguje na nokia ovi suite?

když si stáhnu NOKIA OVI SUITE do počítače připojím k počítači telefon a pak si budu chtít stáhnout např. mapy , tak platím za připojení telefonu impulzy nebo stažení těch map nebo co? inzerujou, že jsou mapy zadarmo.

Odpovědi
anonym

V sadě Nokia Ovi Suite můžete do telefonu snadno a zdarma stahovat a aktualizovat mapy jednotlivých zemí ze služby Mapy Ovi. Mapy aktualizujete internetem do počítače, odtud do Nokie.

http://www.no­kia.cz/ziskat-podporu-a-software/softwa­re/nokia-ovi-suite/faq#faq_01