Kepler

Jak to teď vypadá s počasím u vás?

Ve Valmezu pořádný slejvák i s kroupami, je to pořádný rachot, skoro nevidím ani 150 m vzdálenou kostelní věž. Tma jak v pudeli. Lítají blesky jako na Jupiteru a servané listí mi přistává na lodžii. Zahlédl jsem i letící trencle. Přesto si říkám, ač nevěřící ďaur, díky bohu za tu vláhu.

Odpovědi
Rokio

Ve Znojmě dnes bylo ráno až dopoledne zataženo a později se počasí vyjasnilo. Teplota zde byla celkem snesitelná na dnešní poměry v létě.

Tw!st

Nemám to od Valmezu tak daleko, u nás se taky něco žene

Arne1

V Brně to trochu hřmí a jinak zatím nic

dudu

Severozápadně od Brna bylo celý den oblačno, teplo /až 28 st./ a dusno, před chvílí krátká přeháňka. Včera odpoledne menší bouřka a vydatně zapršelo.

Kajoch

U nás bylo obdobně.Jen létaly většinou větve a na balkoně nic zajímavého nepřistálo – škoda:) I tak ,díky za tu vláhu.