Jak to tady tedy je ?

Když si takhle pročítam celkový žebříček tak zjišťuju že z mnoha zlatých se staly anonymové bez nicku a spousta nicků je deaktivováno.ják mám tomu rozumět?

Nejlepší odpověď
dubraro

Cenzura, bany, odešlí znechucení uživatelé.

Další odpovědi
johana 56

Jako všude, kde se ‚setkávají‘ různí lidé s různými názory a ambicemi.

Přechodně slunečno, občas zataženo s přeháňkami, bouřkami, ojediněle i s krupobitím. Chce to nadhled, pevné nervy a kačení žaludek…

Hlavní důvody viz dubraro.

ivzez

U těch zlatých bych tipovala spíše na dobrovolný odchod. Ti tu byli dost
dlouho na to, aby znali a neporušovali pravidla, ban se mi u nich nezdá
moc pravděpodobný. (Mohou samozřejmě být i výjimky.)