Avatar uživatele
Katru7

Jak to říct?

Ahoj mám kluka a kamarádi to neví a my jim to chceme říct.Setkali jste se s touto situací ?Mame jim to hned vyklopit nebo jak?Prosím napište.....díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kubimi

Pust to nenápadně mezi kamarádky, nejlépe mezi největší drbny…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Děláš jako kdybys měla nějakou nemoc a ne byla zamilovaná! Copak tě neláká pochlubit se se svou láskou? Jen směle do toho. Domluv se s kamarády, že až se sejdete, bys jim chtěla představit někoho, na kom ti záleží a těšíš se, že ho vezmou taky mezi sebe. Pokud jste fajn parta, vezmou to a nezačnou vám házet klacky pod nohy, ani tě obviňovat z toho, že trháš partu (pokud to nejsou jenom samé nezadané holky, tam buď opatrnější 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

nevím, čeho se bojíš, holky akorát tak budou závidět, že ty máš a ony ne, ale jinak nevidím důvod proč to takhle řešit…

pokud ho chceš představit kamarádům a oni ho neznají, tak prostě řekni, že jsi se seznámila s fajn klukem a chceš, aby ho poznali, pak až přijde, tak stačí říct . tak lidi, tohle je můj kluk/přítel ---, a tohle jsou moji kamarádi ---.

a pokud jste oba ze stejné party lidí?
nooo tak prostě se domluvte a jednou až přijde jeden z vás později, tak se můžete přivítat polibkem a až budou ostatní zírat, tak jenom říct: „no co, tak jsme se dali dohromady…“ :)

moc to řešíš, budou horší věci ve vztahu, které budeš třeba někdy řešit, tohle je nic.
Moje kamarádka nám to ani neříká a prostě něco vypráví a vypráví a najednou jenom zaslechneme „tomáš mě pak vzal na zápas, co hrál…“ a my jen „cože? ty máš nějakýho novýho kluka?“ a zní teprve potom vypadne „jééé, já sem vám to neřekla? noo, my jsme se potkali na jedný diskotéce, jsme spolu asi dva tejdny…“
:) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verunka483

Tvoje starosti bych chtěla mít. Buď ráda, že sis našla někoho s kým seš šťastná… To co tu píšeš je už ten nejmenší problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Nic se nejí tak horké, jak se uvaří… Pokud máte čisté svědomí, není čeho se bát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek