Katru7

Jak to říct?

Ahoj mám kluka a kamarádi to neví a my jim to chceme říct.Setkali jste se s touto situací ?Mame jim to hned vyklopit nebo jak?Prosím napište.....díky

Nejlepší odpověď
kubimi

Pust to nenápadně mezi kamarádky, nejlépe mezi největší drbny…

Další odpovědi
Damiana

Děláš jako kdybys měla nějakou nemoc a ne byla zamilovaná! Copak tě neláká pochlubit se se svou láskou? Jen směle do toho. Domluv se s kamarády, že až se sejdete, bys jim chtěla představit někoho, na kom ti záleží a těšíš se, že ho vezmou taky mezi sebe. Pokud jste fajn parta, vezmou to a nezačnou vám házet klacky pod nohy, ani tě obviňovat z toho, že trháš partu (pokud to nejsou jenom samé nezadané holky, tam buď opatrnější 🙂

Ella

nevím, čeho se bojíš, holky akorát tak budou závidět, že ty máš a ony ne, ale jinak nevidím důvod proč to takhle řešit…

pokud ho chceš představit kamarádům a oni ho neznají, tak prostě řekni, že jsi se seznámila s fajn klukem a chceš, aby ho poznali, pak až přijde, tak stačí říct . tak lidi, tohle je můj kluk/přítel ---, a tohle jsou moji kamarádi ---.

a pokud jste oba ze stejné party lidí?
nooo tak prostě se domluvte a jednou až přijde jeden z vás později, tak se můžete přivítat polibkem a až budou ostatní zírat, tak jenom říct: „no co, tak jsme se dali dohromady…“ :)

moc to řešíš, budou horší věci ve vztahu, které budeš třeba někdy řešit, tohle je nic.
Moje kamarádka nám to ani neříká a prostě něco vypráví a vypráví a najednou jenom zaslechneme „tomáš mě pak vzal na zápas, co hrál…“ a my jen „cože? ty máš nějakýho novýho kluka?“ a zní teprve potom vypadne „jééé, já sem vám to neřekla? noo, my jsme se potkali na jedný diskotéce, jsme spolu asi dva tejdny…“
:) :)

verunka483

Tvoje starosti bych chtěla mít. Buď ráda, že sis našla někoho s kým seš šťastná… To co tu píšeš je už ten nejmenší problém.

poa.li

Nic se nejí tak horké, jak se uvaří… Pokud máte čisté svědomí, není čeho se bát.