Avatar uživatele
Jahoda

Jak to půjde udělat?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat. Jde nějak posílat pohádky nebo filmy, které mají i 700MB, posílat přes e-mail? Někdo mi říká, že to jde někdo zase že ne. Tak nevím. Vždy, když si najedu na nějakou stránku a dám Procházet, tak si vyhledám ten můj film a kliknu. Potom se mi tam objeví: AUDIO a VIDEO. Když kliknu na audio tak tam nic není. když kliknu na video, je tam ten film, ale je rozdělený na kapitoly a každá kapitola se musí poslat zvlášť. a když jednu kapitolu pošlu, tak jí ten příjemce nemůže otevřít. No a kdyby se mi to povedlo poslat, jak dát všechny ty kapitoly dohromady, aby z toho byl celý film? Prosím, napište mi přesný postup. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, fortin, kokoťenko, rynek878 před 5204 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Myslíte DVD Video, u filmů skutečně jsou data jen ve složce Video TS. Video je rozděleno na několik souborů. Teď k posílání – emailem asi těžko, (nevylučuju, že to nějaká emailová služba umožňuje, já takovou ale neznám, např. Seznam umožňuje největší přílohu 13MB).

Velice pohodlné je posílání souborů přes file hosting – Nejlepí asi leteckaposta.cz , maximální velikost jednoho souboru je však momentálně 161MB, další možností je třeba uloz.to, kde je omezení do 2000MB, což už je v klidu, malou nevýhodou je, že na uložto občas soubor nelze stáhnout bez premium účtu, to bývá ale problém jen na několik minut.

Zdroj: uloz.to

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vicix8

Ano sám bych doporučoval to www.uloz.to a pokud máš problém s posíláním jednotlivých složek- složky nejdou posílát stačí je jen „zazipovat“ v programu winZip a pak to muzes poslat nebo dát na uloz.to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet