Jahoda

Jak to půjde udělat?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat. Jde nějak posílat pohádky nebo filmy, které mají i 700MB, posílat přes e-mail? Někdo mi říká, že to jde někdo zase že ne. Tak nevím. Vždy, když si najedu na nějakou stránku a dám Procházet, tak si vyhledám ten můj film a kliknu. Potom se mi tam objeví: AUDIO a VIDEO. Když kliknu na audio tak tam nic není. když kliknu na video, je tam ten film, ale je rozdělený na kapitoly a každá kapitola se musí poslat zvlášť. a když jednu kapitolu pošlu, tak jí ten příjemce nemůže otevřít. No a kdyby se mi to povedlo poslat, jak dát všechny ty kapitoly dohromady, aby z toho byl celý film? Prosím, napište mi přesný postup. Děkuji

Odpovědi
GangstaHelper

Myslíte DVD Video, u filmů skutečně jsou data jen ve složce Video TS. Video je rozděleno na několik souborů. Teď k posílání – emailem asi těžko, (nevylučuju, že to nějaká emailová služba umožňuje, já takovou ale neznám, např. Seznam umožňuje největší přílohu 13MB).

Velice pohodlné je posílání souborů přes file hosting – Nejlepí asi leteckaposta.cz , maximální velikost jednoho souboru je však momentálně 161MB, další možností je třeba uloz.to, kde je omezení do 2000MB, což už je v klidu, malou nevýhodou je, že na uložto občas soubor nelze stáhnout bez premium účtu, to bývá ale problém jen na několik minut.

Zdroj: uloz.to

vicix8

Ano sám bych doporučoval to www.uloz.to a pokud máš problém s posíláním jednotlivých složek- složky nejdou posílát stačí je jen „zazipovat“ v programu winZip a pak to muzes poslat nebo dát na uloz.to