Michal Kole

Jak to probíhá návštěva plaveckého bazénu?To se ohlásím plavčíkovi a on si mě zapíše a začne mi počítat uplavané

bazény a když už nebudu vysílením moc tak pro mě skočí, vytáhne mě, zresuscituje mě a pak mi vynadá, že v prvím bazénu jsem dělal tuto chybu při druhém jsem se mimořádně flákal a třetí jsem totálně podělal, protože jsem se začal topit ?

Nejlepší odpověď
Damiana

Jó, to máš o veřejných plovárnách dost zkreslené představy. Ačkoli… Pokud se chystáš na výcvik s osobním trenérem, nejsou tvá slova daleko od pravdy. Placený plavecký odborník se ti musí věnovat. Řekne ti co a jak, předvede ti správný styl, určí počet délek, které máš uplavat.
Obyčejný plavčík se na tebe vykvajzne. Jestli budeš prudit, spíš než do bazénu, tě vyhodí z něj.
Btw, vynechal si alternativu s plavčicí. Tato verze by mohla být i pikantnější…:-)

Další odpovědi
Drap

Plavčíkovi je to jedno, pokud tě zahlédne jak se topíš, tak tě vytáhne, pokud se mu to podaří .Vyvede tě z bazénu a řekneti : plav!

anonym

Vytáhne tě z vody, zresuscituje a pak se zeptá na tvoje jméno. Ty mu ho řekneš a on odvětí: „Tak to jsi ty, co má na Odpovědích ty hloupé dotazy?“ A pak tě hodí zpátky do vody.

Amie

u nás plavčích sedí v „kukani“ a je mu jedno kolik plavu bazénů nebo neplavu vůbec…