Elfík11

Jak to přeložit ? Nevím co to znamená můžete mi to pomoc přeložit . :I'm gonna need this in a petite hun:

Doplňuji:
Předchozí 3 věty z toho serialu:
1:Here are fine silk robes… for the friends of The Chosen One.
2:Oh sweet.

  • Wow.

3:You know, maybe we can
stay a little bit longer.
4:je ta co nemůžu přeložit

Nejlepší odpověď
quentos

nemůžem, bez kontextu to nedává smysl.
Doplňuji:
to už je jasnější. Petite ve významu „drobný“ (ale atraktivně, kladně o ženské postavě) lze použít i o velikosti oblečení (srv. http://www.the­freedictionary­.com/petite )
Tedy: „Budu to potřebovat v menší velikosti (pro drobnou postavu), zlato.“

(hun = slangově „honey“)