Jahoda

Jak to poznám?

Zdravím! Když stahuji filmy na ulozto.cz, zadám si do hledáčku název a vyjedou mi dané filmy. Ale stane se mi, že ani nevím jaký film mám stáhnout. Pokaždé tam mám jiný počet MB.(ale název je stejný)
Např. XXXX 726MB
XXXX 750MB
XXXX 710MB

Jak podle toho poznám, že ten film bude celý? Děkuji za odpovědi a hezké odpoledne.

Nejlepší odpověď
HerbiG

jj to se mi tky stava vubec nwm ktery … ale ja stahuji ty filmy co maji nejvic MB protoze v tech mensich muze byt neco useknuteho …

Další odpovědi
PiNk

nezatěžujte nás s tím.!! je tady plno jiných důležitých otázek!!!!!

alexandra

Vzkaz pro PiNk na odpověď dole pode mnou.Tak snad se může Jahoda zeptat na co chce,ne???Pro každého je důležité něco jiného.A když je to v sekci počítače,tak je to snad správně a když Vás to nezajímá,tak to můžete ignorovat.
Jinak by mi teda mohl někdo říct,proč se mi tento vzkaz objevil nad tím PiNkem,když jsem to psala až po něm.