sarinks258

Jak to platí s ofinou????

Ahojjj.Zjistila jsem,že když chcete podpořit růst vlasů,tak nesmíte moc často nosit culík.Platí to i u ofiny,když ji sponkuju?

Nejlepší odpověď
marci1

U nošení culíku spíše platí, že když jsou vlasy delší dobu stáhnuté, tak se mohou lámat. U ofiny se sponkama platí totéž. Sponky by se neměly delší dobu nosit, pro vlasy je dobré, když jsou volné ( třeba když jsi doma ). Doporučují to kadeřnice.:-)

Další odpovědi
Katy81

tak to netuším. mne vlasy rastú, či ich mám zopnuté, alebo nie 😁
rada nosím vlasy rozpustené, aj hlava si odpočinie – veď to určite tiež poznáš, keď ťa po celodennom nosení „culíku“ hlava bolí na prasknutie, prídeš domov, rozpustíš vlasy a bolesť je ako mávnutím potterovského prútika preč.
Ibaže v týchto horúčavách by to bolo len kontraproduktívne v mojom prípade – husté dlhé vlasy, pod ktorými je horúco ako v saune… dlhých vlasov sa nevzdám, tak mi ostáva len ich „sponkovať“ a „gumičkovať“ :D a rastú furt a furt 😉
Ale marci1 má pravdu s tým lámaním a gumičkami, úplne najhoršie, čo svojim vlasom môžeš urobiť, je používať tie staré čierne gumičky, ktoré vyzerajú ako odstrihnuté z duše bicykla 😁

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Lurenka

Ahojky, je tu někdo, kdo používám clip in vlasy? Kde kupujete? A jak se vám nosí?