mojitek

jak to nastavit v PC?

Ahoj,mám dotaz: jak si můžu nastavit v mém PC,aby když chci někam přidat fotku/obrázek z mého počítače-kliknu na „dokumenty“ a pak musím kliknout na možnost „miniatury“.Jde mi o to,abych pokaždé nemusel klikat na to,že chci „miniatury“,ale aby to bylo už automaticky bez dalšího kliknutí na možnost.Mám Windows XP.Díky za radu

Odpovědi
postcd

Otevřít složku a nastavit požadovaný vzhled ikon atd. pak v menu jsou Nástroje, Možnosti složky, Zobrazení, Použít pro všechny složky
Zavřít složku a při opětovném otevření už by to mělo být tak jak chcete. Pokud ne, tak nevím.

mojitek

když si u sebe otevřu např. dokumenty,tak se mi ukážou automaticky"mi­niatury" ,ale když někam chci vložit fotku/obrázek z těch dokumentů,tak se nejdřív otevře „seznam“ těch položek a zas musím odkliknout na změnu pro „miniatury“.Nějak to nejde změnit.