Jak to máte vy?

Zapálila jsem doma svíčku a vzpomínám na všechny, kteří mě během života navždy opustili. Na ty dvounohé i čtyřnohé. A najednou jsem se přistihla, že se usmívám…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Protože člověku vytanou na mysli ty krásné chvíle s nimi strávené – jen se usmívej . Naplakali jsme se dost, když nás opustili – nemám pravdu?

Další odpovědi
Natty*

Zapálím svíčku v dýni a pak pomalu usínám, přemýšlejíc o těch, které jsem milovala.

ten který je

Nevzpomínám jen na své známé nebo domácí zvířata,ale občas se zamyslím i nad osudem neznámých lidí,kteří mají pomníček kdesi u silnice a kdy stačil krátký okamžik který uzavřel jejich život.

pizlicka

radeji premyslim o tech,pro ktere mohu neco udelat,nez o tech,pro ktere nemohu udelat nic.

pusinka50

Já vzpomínám pořád, každou chvíli se mi vynoří vzpomínky na ty, kteří mě opustili a často na mě padá smutek, hlavně vzpomínám na tátu, takže Dušičky mě k tomu ani neinspirují, ani nemám komu jít na hrob, táta se nechal rozptýlit, máma dala své tělo k lékařským výzkumům, babička leží 160 km daleko a o ostatních ani nevím, kde leží