nyjono

Jak to máte v těchto vedrech s prádlem či tričky? Měníte, perete, …:?

Příklad: doma něco dělám, chvíli v budově, chvíli venku, pak po cestě se do práce stavím na poště nebo v obchodě a pak tedy v práci, kde se propoptím po čtrvrté nebo páté.
Perete X triček, halenek nebo spodního prádla denně či týdně, tedy máte dostatečnou zásobu nebo se převléknete, necháte uschnout a po uschnutí znova oblečete, třeba 2× nebo 3×.
Či jak to děláte?
Dík za odpovědi.

Odpovědi
da ny

To je „vtípek“? 😁

  1. nikdy se nepropotím tak, abych měla mokré triko/halenku.
  2. ano, mám dostatečné množství svršků k výměně. Spoďár§ též.
  3. triko (halenku) vezmu max. 2× a jde do prádla.
  4. pokud by bylo propocené, převlékla bych se třeba 10× denně a vše by šlo do prádelního koše či pračky (pračka to přežmouchne za pár minut na krátký program a v tom vedru prádlo vbrzku uschne).

Propocenou věc bych si ani po uschnutí neoblékla.
5. prádlo třídím, pračka běží tak 3× týdně ve 2 – 3 várkách (2 osoby)..
Včetně ručníků, utěrek atp.
Čpící spolucestující v MHD nemusím, odkázaná na ni již nejsem. V práci jsem pěšky do 8 minut.

Kepler

Mám dostatečnou zásobu všeho a peru, až se mi nashromáždí nálož do pračky. Což je asi tak jednou za 2 týdny, někdy častěji. Jako singl nemám moc velkou spotřebu a venku se moc nepohybuju.

Dochy

Já popravdě mám sice věcí také více, ale svrchní vždy tak 2–3 oblíbené od daného druhu. To v tomhle počasí znamená že kvůli košilím do práce běží pračka 3× týdně.
(Jsem stará konzerva a hrozně nerad měním oblečení… V době kdy z donucení kupuji novou košili ještě nevím že to bude moje nová oblíbená a tudíž mám od daného vzoru jen jednu 😉 )

nyjono

da ny, mě to napadlo proto, že si nemyslím, že by soused měl třeba 5 stejných triček. Resp. třeba 5×5 stejných.