Jak to máte u vás v rodině?

Já jsem ze tří bratrů nejmladší, manželka ze tří sester je nejstarší.Můj nejstarší bratr má 2 dcery a jednoho syna. Nejmladší sestra manželky má 2 dcery a 1 syna. Prostřední bratr má 2 syny a 1 dceru a prostřední sestra manželky má rovněž 2 syny a 1 dceru. Není to nějak zajímavé?

Nejlepší odpověď
honza19hk

sorry, ale na řešení kdo je starší a kdo ne, nemám čas a ani mě to nezajímá.

Další odpovědi
zjentek

to u nás jsme úplně normální

Zaibatsu

Abych to pochopil, musel bych si to nakreslit.

arygnoc

skutočne.

len neviem, či mám brať do úvahy prvé, druhé manželstvo, prvé a ďalšie manžestvá súrodencov mojich bývalých manželiek, druhé (a ďalšie) manželstvá mojich exmanžieliek a ich manželov a ich súrodencov, manželstvá svojich súrodencov a súrodencov ich manželov (vlastných i nevlastných?)…

;-Q

marci1

Přiznám se, že tolik dětí v rodině nemáme. Ve Vaší rodině je to opravdu zajímavé, 2 syny a jednu dceru u sourozenců, je to opravdu trochu zvláštní, že Vám to tak vyšlo. 🙂

quentos

zato já to nemám vůbec zajímavé, jsem starší ze dvou dětí (rozdíl 10,5 roku), děti zatím nemám a sestra zatím taky ne ;{)>

anonym

Hned si ti vyliju srdíčko dědku.
Doplňuji:
" jsem genetický sirotek"stačí?

anonym

Já jsem z dvojčat…první šlo h…o a pak já…